Už první minuty nedělního zápasu mezi domácím Sokolem Hostouň a FK Meteor Praha VIII naznačily, že to vedoucí mužstvo divizní tabulky sk. B nebude mít tentokrát lehké. Pražané se do svého soupeře zakousli takovým způsobem, že už ve 13. minutě mohlo být o zápase rozhodnuto. Střeleckým hrdinou se mohl stát jejich hráč Frantl, který mezi 6. a 13. minutou spálil z bezprostřední blízkosti tři tutovky. Nakonec ale byl tím kdo na začátku druhého poločasu vstřelil první a zároveň vítěznou branku svého týmu. Vítězství hostů o dvě branky pak po velmi dobrém výkonu celého týmu potvrdil Schulz. U obou vstřelených branek, ale i u dalších příležitostí byl velmi aktivně hrající Zolotuchin. Ten se mohl do brankových statistik zapsat už ve 2. minutě, ale jeho střela z levé strany skončila mimo tři tyče domácí branky. Tentýž hráč byl i u velmi pohledné akce ve 43. minutě spolu s Janíčkem, Ezealou a Janků. Střelu posledně jmenovaného ale z prázdné branky vykopl do bezpečí jeden z bránících hráčů. Domácí měli v prvním, ale i ve druhém poločase pár náznaků po standardních situacích, ale v bráně tradičně spolehlivého Tomana vážněji neohrozili.

I druhý poločas byl v režii mužstva Meteoru a ti byli nakonec po zásluze odměněni. V 51. minutě poslal po levé straně Janíček do brejku Zolotuchina, který přesným centrem našel zcela volného Frantla jenž tentokrát nezaváhal a nabídnutou příležitost proměnil ve vedoucí gól. Domácí snahu o srovnání či otočení skóre ale definitivně zastavila akce ze 67. minuty. Toman svým dlouhým a přesným výkopem našel na polovině domácích Zolotuchina, který přesnou přihrávkou poslal do šance Schulze pro nějž už nebyl problém domácího brankáře překonat. 0 : 2. Hosté z Prahy měli ještě jednu velkou příležitost k navýšení skóre. V 89. minutě se po akci Zolotuchina a Bíma dostal do velmi dobré příležitosti Holeček, ale jeho střela mířila vedle.

Utkání tedy skončilo vítězstvím Meteoru, který tak zůstává v kontaktu s těmi nejlepšími.

Sokol Hostouň – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 0)

Branky: 51. Frantl, 67. Schulz

ŽK: 3 – 0

R: Radina M. – Hocek P., Machýček L.

DS: Dobšík M

FK Meteor Praha VIII, z.s.

Toman – Janků, Havel, Frohna, Janíček – Schulz(90. Jiřík), Hanek, Hrdina(83. Bím), Zolotuchin – Frantl, Ezeala(76. Holeček). Trenér: J. Tichai.

ps