V sobotu 17.11. proběhl na Štěpničné již 5.ročník turnaje mladších žáků O pohár hlavního města Prahy, který pořádáme k příležitosti státního svátku 17.listopadu. Turnaje se zúčastnila špička domácích týmu z celé republiky a dále zástupci z Maďarska, Polska a Slovenska. Ve dvou šestičlenných skupinách se utkala družstva každý s každým. Dva nejlepší týmy postoupili do semifinále a zbývající se dle umístění utkala o konečné umístění.

Do prvního semifinále postoupila obě pražská S, kdy vítězství na svou stranu strhla nakonec Sparta. Ve druhém semifinále zvítězila plzeňská Viktorka nad Budapeští. Ve finále byli nakonec šťastnější Plzenští a přerušili tak tříletou vítěznou šňůru Sparty.

Poděkování patří nejenom všem hráčům, trenérům a rodičům, ale především za podporu  MČ Prahy 8, FAČR a společnosti ČEPS. Ceny nejlepším předal starosta MČ Prahy 8 Ondřej Gross a předseda FK Meteor Praha VIII Miloslav Volf.

Konečné pořadí:

1. FC Viktoria Plzeň

2. AC Sparta Praha

3. SK Slavia Praha

4. FC Budapest

5. Slask Wroclaw

6. FK Slovan Liberec

7. FK Meteor Praha VIII

8. FK Mladá Boleslav

9. FC Baník Ostrava

10. 1.FC Slovácko

11. FK Motorlet Praha