V posledním kole žákovské ligy jsme zavítali na Julisku.Začátek prvního poločasu začal divoce. Domácí vedli v 10.minutě 2:0 a vůbec to s námi nevypadalo dobře. Naštěstí přichází rychlá odpověď díky snížení Vojty Peška a za další dvě minuty vyrovnává Ondra Kupka.Obě mužstva se snažili hrát kombinační fotbal a Dukle jsme byli vyrovnaným soupeřem. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře,ale z herní převahy jsme nic nevytěžili,sice máme dvě možnosti vstřelit gól, ale chyběla  větší dravost do zakončení. Hned z prvního vážnějšího  ohrožení naši branky Dukla opět jde do vedení. Následně po chybě našich obránců přidává pojišťovací gól a o zápase bylo rozhodnuto. Za převedeny výkon se nemusíme stydět. Štve nás, že jsme na soupeře příliš “hodní”.První dva góly měli počátek v soubojích na útočné polovině soupeře,kdy naši hráči nejdou do souboje naplno. Necháváme soupeři zbytečný prostor,je potřeba hráče dostupovat a ne od nich utíkat.

FK Dukla Praha-FK Meteor Praha VIII 4:2(2:2)