V posledním kole podzimní části jsme zajížděli na hřiště FK Slavoj Vyšehrad. Hned v úvodní minutě nás podržel brankář Vondráček, když zneškodnil velkou šanci domácího hráče. I v dalších minutách byli domácí aktivnější, ale do vyložené šance jsme domácí hráče již nepustili. Naopak nám se podařilo po pěkné kombinaci vstřelit vedoucí branku, když se prosadil Novotný. Tentýž hráč se prosadil i za další tři minuty a bylo to 0:2. Bohužel jak rychle jsme se do dvoubrankového vedení dostali, tak jsme o něj taky přišli a do šaten se šlo za stavu 2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a od úvodních minut jsme byli lepším týmem. V 67 minutě byl v pokutovém území faulován Bím a Nečas vstřelil z pokutového kopu náš třetí gól. A Nečas se trefil i z jeho oblíbeného trestného kopu a upravil stav zápasu na konečných 2:4.Sestava: Vondráček-Lapka-Žáček-Čížek-Slavata(46 Špaček)-Bím-Nečas-Kotě-Mašek-Novotný-Jarovský(80 Hruška)
Připraveni: Lončák-Fiala

Branky: 2x Novotný, 2x Nečas