Dne 8.12.2018 uspořádal klub FK Meteor Praha VIII halový turnaj Na Balkáně.Turnaj byl pořádán pro kategorii r.n. 2012 a mladší. Společně s pořádajícím Meteorem se v turnaji utkali týmy Třeboradice, Bášť, Mratín, Chodov a Ďáblice. Všichni mladí fotbalisté a fotbalistky předváděli moc krasné výkony a na všech bylo vidět jak si fotbalové dopoledne užívají. Na turnaji padlo spousty pěkných, ale i úsměvných branek tak jak to u těchto kategorií bývá. Nejvíce branek trefil hráč týmu SK Bášť, který tak velkou měrou pomohl svému týmu k celkovému prvenství v turnaji.
Pořádající tým FK Meteor Praha VIII děkuje všem zúčastněným za krásné fotbalové dopoledne a jeho hladký průběh. Těšíme se na viděnou pří dalších turnajích pořádaných našim klubem.