Po kategorii žáků a přípravek jež začaly své zimní turnaje už na sklonku loňského roku se v sobotu na Štěpničné rozběhl svým prvním neúplným kolem také jubilejní 30. ročník ZT mužů, který nese název „Memoriál Jiřího Kolína“. Turnaje se účastní tři mužstva ČFL a pět z divizí. I když to v pátek večer vypadalo na pořádnou sněhovou kalamitu, pořadatelský klub hřiště připravil ještě týž den večer. Turnaj tak bez problémů odstartoval zápasem Admiry s Kladnem, ve kterém zvítězili středočeši 5 : 3. Po prvním poločase, který skončil 4 : 0 se Admira v tom druhém přece jen zvedla a hrozící debakl zmírnila. Ve druhém utkání porazily Zbuzany Hořovicko 2 : 0 a ve třetím pak Králův Dvůr ve druhém poločase otočil zápas ve svůj prospěch a porazil domácí Meteor 2 : 1. Poslední zápas prvního kola mezi Radotínem a Zápy se uskuteční ve středu od 18.00 na hřišti Radotína.

Svůj první zápas ve Weber Cupu(pořadatelem je Aritma a Motorlet) odehrála i naše U19. Na hřišti Motorletu získala cenný bod s přeborovým Podolím.

ps