Už druhým kolem na hřišti v Bedřichovské ul. pokračoval v sobotu Memoriál Jiřího Kolína. Jak se zdá, tak se nám už po dvou kolech rýsují týmy, které budou hrát o „bednu“. Zcela suverénně si dosud vede mužstvo Záp, které ve dvou utkáních nastřílelo svým soupeřům jedenáct branek a zatím žádnou neinkasovalo. Bez ztráty bodu jsou ale i další tři týmy(Zbuzany, Kr. Dvůr a Kladno). V prvním zápase dne porazily Zbuzany domácí Meteor. V dalších pak zdolal Králův Dvůr Admiru a Kladno trochu překvapivě, ale zaslouženě Radotín. Závěrečný souboj mezi Zápy a Hořovickem skončil zejména díky téměř stoprocentní produktivitě lídra ČFL v druhém poločase jeho jasným vítězstvím. Odepisovat, ale nelze ani mužstva Admiry, Meteoru, Radotína či Hořovicka, která zatím nezískala v průběžné tabulce ani bod. Všechny totiž čeká do konce turnaje odehrát ještě pět kol a ztratit či získat body tak může každý. Stát se tak může už příští víkend kdy se v sobotu střetnou v 10.00 Hořovicko s Kladnem, v 12.00 Zbuzany se Zápy a v 14.00 Admira s Meteorem. Poslední zápas třetího kola obstarají výjimečně v neděli od 16.00 Radotín s Královým Dvorem. Jak ukazují uvedené dvojice, bude určitě na co koukat. Třeba padnou i Zápy.?

Druhým kolem pokračoval i Weber Cup na Aritmě. V tomto turnaji dospělých se dlouhodobě daří naší U19.              Ta současná po předchozí remíze s Podolím tentokrát porazila Zbraslav 2 : 1. Premiéru si mezi muži odbyla i U18.         Ve svém prvním utkání ZT v Kyjích ale nestačila na mužstvo Bohnic, kterému podlehla 1 : 4. Své turnajové zápasy odehrála i další mužstva Meteoru jejichž výsledky najdete na stránkách pořadatelů turnajů.

ps