I po třetím kole zůstávají v ZT mužů čtyři mužstva bez porážky. Ale jen dvě pokračují s plným bodovým ziskem. Velkým překvapením turnaje je mužstvo Kladna, které po vítězstvích nad Admirou a Radotínem tentokrát rozstřílelo Hořovicko. V druhé utkání dne sice favorit turnaje Zápy vedl nad Zbuzany už o dvě branky, ale těm se nakonec i díky aktivnější hře ve druhém poločase podařilo v poslední minutě srovnat skóre a vybojovat zasloužený bod. Další zápas obstaralo tradiční derby mužstev z Prahy 8. V něm si lépe počínal tým Admiry, který svého odvěkého rivala Meteor porazil dvěma brankami z druhého poločasu. Poslední zápas třetího kola mezi Radotínem a Královým Dvorem se uskutečnil o den později. Z vítězství se po vyrovnaném souboji nakonec radoval tým z Králova Dvora a tak spolu s Kladnem vévodí průběžné tabulce. Naopak Radotín patří překvapivě spolu s domácím Meteorem a Hořovickem k těm mužstvům, která ještě nezískala ani bod. To vše se ale může změnit už v dalším čtvrtém kole. Tabulku střelců prozatím vede Čížek z Kladna se čtyřmi zásahy před svým spoluhráčem Šímou a Mackem ze Záp.

Do zimních turnajů zasáhla i tři ze čtyř našich dorosteneckých mužstev. U19 po předchozí remíze a vítězství ve Weber Cupu tentokrát nestačila na Jíloviště. U18 na turnaji v Kyjích musela svůj zápas díky marodce soupeře odložit na první únorový den. Mladší dorostenci si na turnaji organizovaném Motorletem počínali s domácími fotbalisty se střídavými úspěchy. U17 ve svém utkání prohrála 4 : 2. Naopak U16 svého soupeře porazila 4 : 1.

ps