Kladenští fotbalisté ani napočtvrté na Memoriálu J. Kolína neztratili ani bod. Tentokrát si poradili se Zbuzany a spolu s Královým Dvorem vedou osmičlennou tabulku. K velkému překvapení všech získal teprve první bod v turnaji za remízu s Admirou třetiligový Radotín. V dalších zápasech si stejným rozdílem 4 : 1 poradil Králův Dvůr s Hořovickem a Zápy s Meteorem. Jak domácí Meteor tak Hořovicko zůstávají jako jediní bez bodového zisku.

Už v sobotu ale může být vše jinak protože se od 10.00 střetnou loňští vítězové Zápy s Kladnem a ve 14.00 Zbuzany s Královým Dvorem. Další dvě utkání obstarají týmy z druhé poloviny tabulky. ve 12.00 Radotín s domácím Meteorem a v závěrečném zápase pak od 16.00 Hořovicko s Admirou.

Velmi dobře si vede na Weber Cupu(Aritma) naše U19, která porazila své vrstevníky z Motorletu 6 : 1. Ostatní zápasy našich dorosteneckých a žákovských mužstev se měly odehrát v neděli, ale díky mimořádně silnému sněžení byly odloženy.

ps