Když jsem v předchozích informacích z Memoriálu J. Kolína zmínil suverénní hru Záp, ztratil vedoucí tým ČFL dva body v zápase se Zbuzany. Následně jsem za spanilou jízdu pochválil Kladno, které po čtyřech vítězstvích v řadě podlehlo v sobotním dopolední právě Zápům. Jediným týmem, který ještě v turnaji neztratil ani bod je Králův Dvůr, jenž díky dvěma trefám ve druhém poločase porazil Zbuzany a přiblížil se tak k celkovému vítězství. Potřebuje k tomu ale v následujícím kole bodovat s vítězem loňského ročníku Zápy. Jasné už je, že o tom kdo bude vítězem tohoto jubilejního 30. ročníku se rozhodne právě mezi Královým Dvorem, Zápy a Kladnem. Na třetí příčku se ještě mohou dostat Zbuzany. Znamenalo by to ale aby vyhrály v obou posledních zápasech a Kladno nebodovalo. Bez šancí na „bednu“ jsou zbylá čtyři mužstva. Nejhůře je na tom domácí Meteor, který dosud nebodoval. Další příležitost změnit tuto skutečnost budou mít domácí fotbalisté v sobotním utkání proti Kladnu.

V tabulce střelců se opět činil kladenský ostrostřelec Čížek, jenž i tentokrát skóroval..

Ve Weber Cupu si U19 připsala do tabulky další tři body, tentokrát ale za kontumační vítězství nad 1999 Praha. Víc vytížená byla U18, která nejprve v týdnu porazila v divoké přestřelce Troju 9 : 6 a v neděli remizovala s mužstvem Pragy. Odložené utkání v minulém týdnu odehrála i naše U17, která porazila své vrstevníky z Hostouně.