22.kolo ČDD U 19 sobota 2.3. 2019 10:00 Bedřichovská UMT

METEOR U 18 – TJ SOKOL TŘEBEŠ 6 : 0 ( 2 : 0 )

Výhra s Třebeší

V úvodu zápasu jsme se hledali, hráli jsme se zbytečnou nervozitou, především chyběl klid a přesnost ve finální části. Soupeře jsme přehrávali, v 19. minutě se prosadil V. Veleba, který dorazil do branky střelu P. Machytky 1 : 0. Ve 30. minutě zvýšil z penalty nařízené za faul na pronikajícího P. Machytku A. Petrouš 2 : 0. Další příležitosti jsme v prvním poločase nevyužili.Po zbytečné chybě A. Petrouše nás v závěru poločasu podržel dobrým zákrokem F. Kincl.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ve 47. minutě opět po faulu na aktivního P. Machytku zvýšil z penalty P. Ilušák na 3 : 0. V 63. minutě se po standartní situaci prosadil hlavou po centru L. Podzimka A. Trenkwitz 4 : 0. Nadále jsme soupeře přehrávali, v 71. minutě se po centru z pravé strany konečně prosadil P. Machytka 5 : 0. Skóre zápasu uzavřel v 83. minutě P. Ilušák.

Spokojenost s výsledkem, soupeře jsme přehrávali, v některých fázích hry jsme se měli více prosadit.

Sestava : Kincl, Řehák, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Polívka, Podzimek, Král, Veleba, Machytka, Ilušák

Náhradníci : Kalinov, Šmidt, Jiroušek, Jelínek, Chaloupka

Střídání :