V utkání jsme přečkali, napíšu ošklivě, opravdu podělaných 15 minut, kdy jsme se vrátili na podzim, kdy jsme nastupovali a vždy se báli co se s námi v utkání stane. Po zbytečné obdržené brance, po naší hrubé chybě, jsme náš výkon otočili o 100 % a do konce utkání jsme byli, za nás, herně lepším mužstvem. Soupeř však byl lepší ve vápně a v zakončení a proto také vyhrál. My jsme v klíčových okamžicích selhali, neproměnili jsme penaltu a další stoprocentní šance.

Ve druhém poločase se hrálo především na jednu branku, ale nedokázali jsme se prosadit a tak Hradec z ojedinělé akce, čtyři minuty před koncem rozhodl o svém vítězství. Hráči Hradce, oproti nám, předvedli kvalitu v zakončení. Druhý gól nebylo jednoduché trefit, měli jsme jednodušší a lepší pozice, ale provedení bylo na straně soupeře. Druhý poločas se nesl v přirovnání “nedáš- dostaneš”. Chtěli jsme vyhrát a tlačili se dopředu. Zaváhali jsme pak po standartní situaci a utkání nakonec prohráli.

Pokud pominu výsledek a to, že potřebujeme získávat body, tak se mi utkání líbilo, fotbal mě bavil, ale strašně moc tomu chyběla vítězná tečka. Vítězství nebo bodový zisk byl tak blízko, že je nám z toho opravdu smutno. Klukům gratuluji k výkonu a děkuji za něj, ale strašně mě mrzí, že to nedotáhli do úspěšného konce.  Musíme se poučit z chyb a prohru napravit v příštím důlžitém utkání.

Hráči utkání: 1/ Motyčka, 2/ Štádler, 3/ Mentberger

FK Meteor VIII- FC Hradec Králové 1:2 (1:1)

Branka: Lukavec

Sestava: Novák; Martínek-Oliva- Lukavec; Chlupáč (65´Oswald), Mentberger, Cerman-Motyčka, Štádler; Novotný (52´Bradáč)- Klíma (66´Cicko)