16.kolo ČDD U 19 sobota 9.3. 2019 10:00 Bedřichovská UMT

METEOR U 18 – MFK TRUTNOV 3 : 1 ( 1 : 0 )

Výhra s Trutnovem

Do zápasu jsme vstoupili se snahou dostat soupeře pod tlak a donutit ho k chybám. Chyby jsme nedokázali potrestat, chyběl nám klid a přesnost ve finální části, postrádali jsme lepší pohyb. V 10. minutě jsme šli po pěkné střele L. Podzimka z trestného kopu přes zeď do vedení 1 : 0. V dalším průběhu I. poločasu jsme měli převahu, postrádali jsme však přesnost v zakončení, nebo byl proti dobře chytající brankář Trutnova.

Ve druhém poločase jsme se snažili navýšit vedení, ale obraz hry se z naší strany nezměnil, naopak hosté v 55. minutě po standartní situaci, nedůslednosti a nedůrazu naší obrany vyrovnali Hrnčířem na 1 : 1. V 56. minutě jsme se hned po rozehrání dostali do šance, kterou na třikrát nakonec proměnil P. Machytka 2 : 1 . Pokračovali jsme v aktivní hře, vypracovali si několik 100 % šancí, které pochytal výborný Hofírek. V závěru zápasu se v 84. minutě prosadil ve vápně po přetaženém míči z pravé strany E. Chaloupka a upravil na konečných 3 : 1.

Utkání jsme dotáhli do vítězného konce, nepodali jsme ideální výkon, chyběl nám pohyb a klid a přesnost v zakončení ve finální části.

Sestava : Kincl, Řehák, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Polívka, Podzimek, Král, Veleba, Machytka, Ilušák

Náhradníci : Šmidt, Jiroušek, Chaloupka, Trhlín

Střídání :