SK Kladno-FK Meteor Praha 0-4(0-1)

Branky: Novotný 3,Fiala

Sestava: Vondráček-Lapka-Bobek-Žáček-Slavata-Kotě-Nečas-Greguš(78 Hruška)-Němec(67 Mašek)-Jarovský(76 Fiala)-Novotný(87 Špaček)

V 16. kole jsme zavítali na hřiště SK Kladno, které svá utkání hraje na UMT v Rynholci. Utkání se hrálo za stálého deště. V prvním poločase jsme měli mírnou uzemní převahu. Velká šance Němce ve 20. minutě zůstala ještě neproměněná. Prosadil se až střelec Novotný, který si naskočil na Nečasův roh a hlavou skóroval. Domácí tým si v prvním poločase vytvořil také jednu šanci, ale po rohovém kopu trefil pouze tyč. Druhý poločas přinesl naší zvýšenou aktivitu a postupně jsme začali domácí mužstvo přehrávat. V 58. minutě vstřelil svůj 2.gól Novotný. V 78. minutě Novotný vstřelil svoji třetí branku. Na konečných 4:0 upravil Fiala po úniku Špačka.

Trenéři: Fíček, Bobek