MU – 23.3.2019                                               SK ARITMA PRAHA – FK METEOR PRAHA  ( 2 : 7 )
Na první jarní mistrovské utkání v pražské soutěži jsme zavítali na půdu Aritmy. Po dlouhé zimní přípravě byla natěšenost a odhodlání velká. Do zápasu vstupujeme aktivně, svědomitě a diktujeme tempo hry. Po překrásné akci do prázdné branky otevíráme skore. Přidáváme další branky, ale bohužel díky naší nekoncentrovanosti do poločasu jednu inkasujeme. Do druhého poločasu vstupujeme za stavu 5:1 pro nás a z cílem, pokračovat v aktivním výkonu. To se nám nedaří, ustupujeme od naší hry, přestáváme kombinovat a soupeř nás zatlačuje. Naštěstí pro nás z toho vytěží jen jedinou branku. Konec zápasu se vydařil, přidáváme ještě dvě branky a s pohodlným náskokem vyhráváme. Kluci si zaslouží pochvalu za zodpovědný a převážně v prvním poločase velmi kvalitní výkon. K úplné spokojenosti chyběla větší kvalita a lepší práce směrem do defenzivy ve druhém poločase. Děkujeme rodičům za podporu v zápase.
MU – 24.3.2019                                               FC CHOMUTOV – FK METEOR PRAHA  ( 3 : 6 )
První jarní ligový výjezd nás čekal do Chomutova, odkud se moc body nevozí. Soupeř přezimoval v tabulce na druhé příčce a pro nás bylo velkou motivací tento zápas zvládnout. V úvodu zápasu přečkáme dvě velké šance chycené naší posilou z Neratovic a ujímáme se vedení 0:2. Soupeř snižuje, ale na závěr první třetiny odskočíme na 1:3. Ve druhé třetině sledujeme obrovský a vyrovnaný boj, kdy dáváme dvě branky a soupeř jednu. Do třetí třetiny vstupujeme z cílem ještě více zahustit střed hřiště a hrát více odzadu. Takticky to zvládáme skvěle, nepřipouštíme zbytečné drama a po jednom golu na každé straně si připisujeme celkové vítězství 3:6. Všechny naše branky padaly po krásných akcích a máme opravdu obrovskou radost za toto vítězství proti velmi silnému soupeři. Dnes vyhrál tým, co měl větší srdce, nasazení a odhodlání pro úspěch mužstva udělat všechno!!! Klukům gratulujeme a opět se ukázalo, že tvrdá poctivá práce z přípravy se vždy ukáže. Hlavně neusnout na vavřínech a dále se zlepšovat. Veliké díky patří rodičům, kteří nás podpořili v hojném počtu.