Prohra v Pardubicích

Do zápasu hraném na UMT jsme nevstoupili vůbec dobře a hned v úvodu dostváváme branku, kdy jsme špatně vyřešili nákop domácích hrůčů za obranu, na který měl reagovat lépe náš brankář. I přes špatný vstup do uktání se snažíme Pardubicím být vyrovnaným soupeřem. Jenže ligová soutěž je těžká a soupeři dokáží trestat naše chyby. Některé situace v útočné fázi špatně řešíme, zejména křídelních hráčů, vytvoříme si pěknou kombinaci a finální přihrávku odevzdáme soupeři. Ve druhém poločase po počátečním tlaku domácích přebíráme otěže zápasu. Bohužel bez gólového efektu. A když nedáváme góly nemůžeme myslet na lepší výsledek. Příležitostí ke skórování jsme měli několik, ale chce to v koncovce větší klid. Předvedený výkon nebyl špatný, ale takto hrát musíme od prvního poločasu, kdy jsme byli chvílemi zbytečně zakřiknuti.
FK Pardubice-FK Meteor Praha VIII 2:0(2:0)
Branky-2′Prokeš,31′Reinberg(p)
ŽK-55′Negru Lukáš
Sestava-Petřík(56′Švec)-Vlček,Liška,Kotrč,Musil(51′Dvořák),Negru,Steiner(66′Kazda),