21.kolo ČDD U 19 sobota 13.4. 2019 10:00 Kolín tráva

SK SPARTA KOLÍN – METEOR U 18 4 : 0 ( 3 : 0 )

Krutá prohra

Další mistrovské utkání jsme sehráli v Kolíně. Do utkání jsme vstoupili jako když neexistujeme, ve 13. minutě jsme prohrávali 3 : 0. Branky padli po našich hrubých chybách, kdy se domácí dostali na naši polovinu a pohodlně skórovali. Ve 3. minutě volný D. Koděra vyslal nepříjemnou střelu z hranice vápna, která zaplavala 1 : 0 pro domácí. V 9. minutě se po autu do vápna a zmatku v pokutovém území nejlépe zorientoval opět D. Koděra a zvýšil na 2 : 0. Ve 13. minutě si za obranu po kombinační akci na naší pravé straně naběhl F. Tichý a zvýšil na 3 : 0. Potýkáme se s nedostatkem hráčů, což nic nemění na tom, že hráči, kteří v utkání nastoupili by měli být adekvátní náhradou za hráče, kteří nemohli nastoupit. Po tragickém úvodu jsme se snažili poprat o výsledek, bohužel příležitosti, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali zužitkovat. Opakovanou pravdou je, že za přístup v začátku utkání jsme byli posléze potrestáni, nezdařilo se nám zkorigovat výsledek.

Ve druhém poločase jsme si vytvořili územní převahu, ale opět jsme selhávali ve finální fázi. Díky otevřené hře jsme inkasovali v 74. minutě z kopačky M. Zelenky 4 : 0 branku v důsledku nedůslednosti v obranné činnosti. Z výsledku utkání jsme zklamáni, někteří hráči si musí uvědomit proč se na hřiště nedostávají častěji.

Sestava : Kincl, Řehák, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Polívka, Jiroušek, Král, Machytka, Veleba, Špaček

Náhradníci : Ilušák, Jelínek, Trhlín