21. kolo ČDD U 17 C sobota 13.4. 2019 12:15 Kolín tráva

SK SPARTA KOLÍN – METEOR U16 2 : 1 ( 2 : 0 )

Prohra v Kolíně

V dalším jarním kole jsme se na trávě střetli se sousedem v tabulce mužstvem SK Sparta Kolín. Stejně jako starší dorost jsme prospali úvod zápasu. Z prvního nákopu za naši obranu se domácí ujali vedení , osamocený J. Škorpil nedal T. Trhlínovi šanci střelou na zadní tyč 1 : 0 pro domácí. Ve 14. minutě si po centru do vápna z levé strany dal M. Jahoda vlastní branku. To bylo ze strany domácího mužstva vše. Postupně jsme získali převahu, mužstvo se zdravě naštvalo, museli jsme se vyrovnat s přehnaně důraznou obrannou hrou domácích, která vyvrcholila neodpískanou penaltou po hrubém zákroku na pronikajícího L. Ficka. Navíc jsme neproměnili vyloženou 100 % šanci M. Machovským.

Ve druhém poločase jsme domácí přehrávali, bohužel finální část neměla potřebné parametry. V 75. minutě se po akci střídajícího D. Pijáka prosadil M. Machovský a snížil na 2 : 1. Rozhodčí neuznal správně naši druhou branku po skrumáži ve vápně, kdy R. Fodor před střelou zahrál rukou. Domácí se ubránili za cenu zdržování a pouhého odkopávání míčů. My jsme se přes trvalý tlak do konce zápasu nedokázali prosadit.

Sestava : Trhlín, Jahoda, Holub, Barabáš, Ficek, Kupka , Bárta, Lízálek, Navrátil, Valenta, Machovský

Náhradníci : Matys, Suchý, Piják, Viktora, Fodor

Střídání :