23.kolo ČDD U 19 sobota 27.4. 2019 10:00 tráva

FK ADMIRA Praha U18 – METEOR U 18 2 : 2 ( 1 : 1 )

Výhra na penalty

Další mistrovské utkání jsme sehráli v na hřišti Admiry – Hovorčovická . Derby utkání bylo bojovné, ale plné nepřesností. Domácí se ujali vedení po rychlém kontru po naší standartní situaci, který jsme si nedokázali pohlídat. Ve 14. minutě se po kličce Kinclovi prosadil V. Chocholouš 1 : 0. Zvýšenou aktivitou jsme se snažili domácí zatlačit, po kombinační akci na pravé straně a centru do vápna se prosadil hlavou v 23. minutě V. Veleba a vyrovnal na 1 : 1. Zbytek poločasu se odehrával především ve středu hřiště bez šancí na obou stranách.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně s vyšším napadáním rozehrávky domácích. Po první standartní situaci Admiry se ve 47. minutě prosadil střelou z úhlu nehlídaný V. Chocholouš a zvýšil na 2 : 1 . Snažili jsme se hrát nátlakově, soupeř hrozil z rychlých protiútoků. V 77. minutě jsme vyrovnali na 2 : 2 A. Trenkwitzem po trestném kopu za hranicí pokutového území domácích. V závěru utkání měli obě mužstva šance na rozhodnutí, své šance nikdo neproměnil. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější, F. Kincl chytil pátou penaltu domácích, zápas ukončil proměněním penalty A. Petrouš. V zápase jsme dvakrát dotahovali náskok soupeře, můžeme být spokojeni s bodovým Ziskem, stále nám chybí lehkost a kvalita z podzimní části soutěže.

Sestava : Kincl, Ilušák, Petrouš, Trenkwitz, Špaček, Mašek, Král, Macek, Veleba, Polívka, Kousal

Náhradníci : Jiroušek, Machytka, Jelínek, Chaloupka, Řehák, Trhlín

Střídání :