23. kolo ČDD U 17 C sobota 27.4. 2019 12:15 Admira tráva

FK ADMIRA PRAHA – METEOR U16 5 : 4 ( 3 : 3 )

Zbytečná prohra v derby

V dalším jarním kole jsme se na trávě střetli se druhým mužstvem tabulky FK Admira Praha. Do utkání jsme vstoupili velmi odhodlaně, soupeři jsme nedarovali kousek hřiště, byli jsme důraznější a na měkkém hřišti i fotbalovější , vysokým napadáním jsme eliminovali střed hřiště domácích. Do vedení jsme šli zaslouženě ve 20. minutě, odražený míč nastřelil N. Alsterlind přesně na volného R. Fodora 0 : 1. Ve 24. minutě se prosadil N. Alsterlind a zvýšil střelou z vápna na zadní tyč na 0 : 2. Ve 25. minutě jsme podcenili standartní situaci domácích, kterou neřešili nákopem ale rychlou rozehrávkou na neobsazeného hráče. Po centru do vápna a našem nedůrazu snížil s pomocí teče obrany A. Veselý na 1 : 2. Ve 27. minutě se prosadil po standartní situaci N. Alstrelinda D. Piják a z hranice malého vápna zvýšil na 1 : 3. Hráči Admiry zvýšili agresivitu v osobních soubojích, po nedůrazném odkopu a zbytečné ztrátě na pravé strany snížil pěknou střelou z 25 metrů H. Aust na 2 : 3. Hra se stále přelévala od jedné branky k druhé, bohužel po centru z levé strany a následnému podskočení míče vyrovnal ve 42. minutě hlavou na zadní tyč D. Strýček 3 : 3.

Ve druhém poločase se hrál nadále bojovný zápas, s šancemi na obou stranách. Domácí zápas otočili v 61. minutě po standartní situaci se hlavou ve vápně prosadil neobsazený M. Kliský a zvýšil na 4 : 3 pro domácí. Snažili jsme se o vyrovnání, to se nám podařilo v 79. minutě po standartní situaci V. Holuba hlavou vyrovnal R. Fodor na 4 : 4. Zápas zlomila pěkná individuální akce domácího M. Forejta, který prošel po levé straně, na jeho centr si naskočil domácí N. Dobiáš a hlavou nedal T. Trhlínovi šanci 5 : 4 . Závěr zápasu si domácí hráči pohlídali. Zbytečná ztráta bodů, dobrý a bojovný výkon srazili individuální chyby při bránění standartních situací soupeře .

Sestava : Trhlín, Jahoda, Holub, Fodor, Matys, Alsterlind , Bárta, Lízálek, Valenta, Piják, Machovský

Náhradníci : Suchý, Kupka, Navrátil, Ficek, Barabáš

Střídání :