Takový vstup do zápasu, jaký předvedli v neděli dopoledne fotbalisté Meteoru proti týmu FK Brandýs n.L, libeňský areál dlouho nepamatuje. O vítězi bylo vlastně rozhodnuto už po první půlhodině když se na všech třech brankách výrazně podílel Erik(Ezeala). První dvě svým spoluhráčům spolu se Schulzem připravil a třetí po rychlém brejku přidal sám. Další dvě tutovky ještě do poločasu a třetí na začátku toho druhého měl Schulz. Skóre zápasu se už ale nezměnilo.

Do vedení se dostali domácí fotbalisté už ve 3. minutě. Erikovo sólo po levé straně zastavil soupeř jen za cenu rohového kopu, který zahrával Schulz. Na jeho centr na bližší tyč si naběhl Kostka a poprvé překonal brankáře hostů. 1 : 0. Uplynuly jen tři minuty(6. minuta) a domácí kopali po další samostatné akci Erika svůj druhý rohový kop. Zahrávat jej šel opět Schulz. Tentokrát poslal míč na zadní tyč Havlovi, po jehož hlavičce sice Kostka ještě neuspěl, ale Janků odražený míč dopravil tam kam chtěl. 2 : 0. V 8. minutě se po Šrámkově dlouhém výkopu a Holečkově hlavičce dostal do velké příležitosti Schulz, ale Bodlák mu včasným vyběhnutím ve skórování zabránil. Hosté se k první a také jediné střele v prvním poločase dostali ve 28. minutě, ale Urbanův pokus Šrámek chytil. Do tohoto momentu ale i později se před branku Šrámka dostávali pouze sporadickými centry, které ale domácí obrana spolu s brankářem spolehlivě řešila. To domácí byli nebezpečnější a také efektivnější. Ukázkou toho byla 32. minuta. Kostka po vyhraném souboji na své polovině přesnou přihrávkou poslal do šance rozběhnutého Erika, který mimo svého strážce obešel i brankáře Bodláka a z levé strany poslal míč potřetí do branky Brandýsa. 3 : 0. O minutu později se ve své druhé šanci po ideálním uvolnění od Frantla ocitl Schulz, ale ani tentokrát Bodláka nepřekonal.

Začátek druhého poločasu ještě patřil domácím. V 55. minutě to byl znovu Schulz, tentokrát po přihrávce od Erika, který svou velkou příležitost k navýšení skóre nevyužil. Od této chvíle, jako by si domácí řekli, že jim tříbrankový náskok stačí, přenechali iniciativu hráčům Brandýsa. Ti sice na polovině domácích strávili většinu času druhého poločasu, ale jejich převaha byla platonická a neefektivní. Útočné akce končily na pozorné obraně a střelecké pokusy ze střední vzdálenosti zase mimo domácí branku. Nejnebezpečněji tak vypadala akce z 90. minuty kdy Klíma prošel zprava až k malému vápnu, ale jeho snahu zastavil Janků. Vítězství nad Brandýsem je určitě cenné, ale na další soupeře už „jen“ poločas stačit nemusí.

FK Meteor Praha VIII3 : 0(3 : 0)

Branky: 3. Kostka, 6. Janků, 32. Ezeala

ŽK: 3 – 4

ČK: Pecháč(B)

R: Hodek J. – Szikszay L., Špindlerová Z.

DS: Židík M.

FK Meteor Praha VIII, z.s.

ŠrámekJanků, Havel, Frohna, SůraFrantl – Schulz, Hanek(46. Bím), Holeček(56. Budějský), Ezeala(85. Nečas)Kostka(75. Junek). Trenér: J. Tichai.

ps