Prohra s Teplicemi

V domácím prostředí nás přivítal soupeř z Teplic. O jejich síle a kvalitě jsme moc dobře věděli. Naše očekávání soupeř naplnil od úvodní minuty, kdy předváděl rychlý kombinační fotbal, který vedl hned ve 3. minutě k úvodnímu gólu. I přes převahu soupeře jsme si dokázali během poločasu připravit tři gólové šance, které jsme nedeokázali proměnit. Proto byl stav prvního poločasu 0:4. Kvalitu soupeř ukazoval i ve druhém poločase, a hned v úvodu přidává další branku. I nám se tentokrát daří korigovat výsledek z brejku gólem Ondry Kupky. Vstřelený gól nám pomohl a se soupeřem se snažili držet krok, ale síla Teplic byla velká. Další šance jsme neproměnili a v závěru zápasu nám soupeř přidává další dva zásahy. I přes výsledek se kluci snažili a makali. Pozitivní je, že jsme si proti takovému soupeři vypracovali několik 100% šancí. Ale koncovka nás trápí. Velmi nás mrzí další ztráta hráče už tak početné marodky(I.Merkulov-zlomená ruka). Někteří z kluků museli hrát na postech, které jim nejsou vlastní, ale snažili se a dali do zápasu co to šlo. U některých hráčů jsme to postrádali a proti takovému soupeři to nelze akceptovat a vůbec ne v žákovské lize! Proto pevně věříme, že se v závěru sezóny semkneme.
FK Meteor Praha VIII-FK Teplice 1:7(0:4)
Góly-40′Kupka – 3′a37′Bouša,16′Podaný,21′Hloušek,28′Kučera,63′Borosch,65′vlastníSestava-Švec-Dlabač(36′Dvořák),Kotrč,Musil,Vitvar,Dlouhý(45′Koffi),Kupka,Steiner,Soukup(50′Merkulov – 56′Lisnychyi),

Negru,Jakoubek