V neděli odpoledne jsme změřili síly s Unionem Strašnice. Po naší jednoznačné výhře v podzimní části soutěže jsme čekali že hra se bude odehrávat v naší režii. Nicméně soupeř nás tvrdě vyvádí z omylu a během prvních několika minut prohráváme 2:0. Naše hra je zmatečná, kluci si nedají přesnou přihrávku, nenabízejí se a nemluví na sebe. Dělá nám problém dostat a udržet se na soupeřově polovině hřiště. Po první přestávce se kluci trochu srovnávají, daří se nám více útočit, střílet, a do poločasu vedeme o jednu branku. Druhá půle začíná opět tragicky, v obraně vznikají velké chyby které soupeř trestá a náš útok je opět neškodný. Naštěstí se kluci dávají aspoň ke konci dohromady a daří se jim vstřelit několik rychlých gólů, které znamenají v této naší nejhorší hře v sezóně alespoň remízu.