25.kolo ČDD U 19 sobota 11.5. 2019 10:30 tráva

TJ SVITAVY – METEOR U 18 1 : 4 ( 0 : 0 )

Výhra ve Svitavách

Další mistrovské utkání jsme sehráli v na hřišti TJ Svitavy. Do utkání jsme vstoupili aktivně, měli jsme převahu, snažili jsme se o kombinační hru. Vypracovali jsme si několik dobrých příležitostí. V zakončení nám chyběla tak jako v předchozích zápasech větší lehkost, větší nadhled abychom se lépe dostávali do finální, nebo předfinální fáze.

Ve druhém poločase jsme hráli ještě aktivněji, tlak jsme zúročili v 53. minutě brankou P. Ilušáka, který se dostal z levé strany do vápna Svitav a ze strany prostřelil brankáře domácích 0 : 1. V 59. minutě domácí vyrovnali po hrubé chybě našeho záložníka, který si nezkontroloval prostor za sebou a přihrávkou namazal vracejícímu se hráči Svitav R. Kudovi, který vyrovnal na 1 : 1.

Vyrovnáním jsme se nenechali vyvést z rytmu, v 62. minutě po pěkné kolmé přihrávce V. Veleby do křídelního prostoru na L. Podzimka přišel centr do vápna a po hlavičce P. Ilušáka vedení 1 : 2. V 64. minutě se po rohovém kopu a závaru ve vápně domácích dostal k míči J. Král,dorážkou zvýšil na 1 : 3. Dále jsme měli hru pod kontrolu, domácí hrozili z nakopávaných míčů,v 78. minutě dohrál útočník domácích nesmyslně souboj s vybíhajícím F. Kinclem, který byl odnesen na nosítkách a odvezen k vyšetření v místní nemocnici. Na vzniklou situaci jsme museli zareagovat střídáním, do branky se posunul A. Trenkwitz. V poslední minutě zvýšil naše vedení J. Král střelou z hranice velkého vápna 1 : 4. Jsme spokojeni s výsledkem, ve druhém poločase šli hráči za vítězstvím.

Sestava : Kincl, Chaloupka , Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Podzimek, Král, Macek, Veleba, Machytka, Ilušák

Náhradníci : Jiroušek, Polívka, Jelínek, Řehák, Jarovský