FK Meteor Praha VIII- FC Písek fotbal 3:1(1:0)

Branky: Nečas 2x, Hruška

Zápas s Pískem byl z naší strany od úvodních minut plný nepřesností. Nedařila se nám kombinace a soupeř nás přehrával ve středu hřiště. Ale i tak jsme se po hezké střele Lukáše Nečase ujali ve 20. minutě vedení. V prvním poločase jsme si vytvořili ještě jednu brankovou příležitost, ale Novotný se po individuální akci netrefil mezi tyče. Soupeř si v závěru prvního poločasu vytvořil brankovou příležitost, ale nám pomohla branková konstrukce a poté střelu mířící do prázdné branky vykopl Žáček. Ani druhý poločas nepřinesl z naší strany zlepšený výkon. Jedna z mála podařených akcí vedla k naší druhé brance, když si na průnikovou přihrávku naběhl Hruška a s přehledem zvýšil na 2:0. Bohužel v 70. minutě jsme nezachytili rychlý protiútok a soupeř snížil na 2:1. Na konečných 3:1 upravil z pokutového kopu Nečas. Jediné s čím můžeme být po tomto zápase spokojeni je to, že jsme si udrželi desetibodový náskok v boji o CDL.

Sestava: Lončák-Lapka-Žáček-Bobek-Slavata-Hruška(83 Mašek)-Nečas-Kotě-Němec-Novotný(90 Špaček)-Bím(67 Škarda)