I když jarní výsledky domácích do tohoto utkání nabyly nijak lichotivé( 5 porážek, 1 remíza a 3 vítězství), všeobecně se očekávalo, že zisk tří bodů s týmem, který bojuje o záchranu jsou povinností. Opak byl ale pravdou. Západočeši vlétli do zápasu jako uragán a své hostitele k téměř ničemu nepustili. Poločasový výsledek 0 : 1 byl pro domácí ještě hodně milosrdný. Většímu brankovému přídělu totiž zabránil brankář Šrámek, který během první půle zlikvidoval další čtyři 100% šance hostů. Ti byli nebezpečnější i ve druhém poločase. První dvě jejich tutovky v 48. a 49. minutě ještě Šrámek zneškodnil, ale v 50. to už bylo 0 : 2.

Domácím se sice podařilo o minutu později Hankem snížit na 1 : 2, ale další branku, ač v závěru utkání svého soupeře zatlačili na jeho polovinu, už nedali. Navýšit skóre se nepodařilo ani hráčům Ostrova i když k tomu měli další dvě velké příležitosti. V 52. a 74. minutě je však opět vychytal skvělý Šrámek.

To, že během soutěže přijdou nepovedené zápasy se stává, ale u mužstva, které by chtělo hrát v horní části tabulky jich nesmí být tolik. Věřme, že si trenéři a hráči zápas pečlivě rozeberou a svůj herní a střelecký výpadek napraví už v sobotním utkání na hřišti Kladna.

FK Meteor Praha VIIIFK Ostrov 1 : 2(0 : 1)

Branky: 51. Hanek – 11. Glanc, 50. Nýber

ŽK: 1 – 0

R: Langmajer L. – Duda M., Cihlář J.

DS: Moník P.

FK Meteor Praha VIII, z.s.

ŠrámekSchulz(88. Janků), Havel, Frohna, SůraFrantl – Junek,Hanek(73. Nečas), Holeček(73. Budějský), Ezeala(69. Bím)Kostka(54. Zolotuchin). Trenér: J. Tichai.

ps