Prohra na Slavii

Po silných Teplicích jsme přivítali elitní mužsto v ČR Slavii Praha.I přes déšť jsme hráli na skvěle připravené trávě. Hned od úvodu utkání bylo jasné kdo bude na hřišti pánem. Přesto se soupeř nemohl dlouho prosadit. Přečkali jsme dvě velké šance Slavie. Ve 20.minutě se přeci jen soupeř zaslouženě dostává do vedení 1:0. Do poločasu ještě přidá další dvě branky. Druhý poločas je ve stejném scénáři. Kvalita soupeře byla obrovská. Oproti Teplicím asi ještě větší. Kluci se snažili, ale některé výpady na korigování skóre jsme řešili zbrkle. Nedokázali jsme podržet balón a snažilii se hned posílat přihrávku do pozorné obrany Slavie. Dva góly nemuseli vůbec být, z důvodu špatného bránění. Bránit je potřeba agresivněji. Soupeř takových kvalit jakoukoli chybu nebo špatné bránění okamžitě trestá.SK Slavia Praha – FK Meteor Praha VIII 6:0(3:0)