S elitním mužstvem v republice jsme odehráli, za nás, dobré utkání. Kluci se za výkon určitě nemusí stydět. Utkání pro nás začalo výborně, kdy jsme šli do vedení, po centru Zelího a zakončení Tomáše Novotného. Domácí nás pak, ale sevřeli a my nedokázali udržet míč. Soupeř ve 23. minutě výsledek otočil, my jsme však opět mohli vyrovnat, ale střela Tomáše Jankovského skončila na tyči. Domácí pak přidali ještě jednu branku do poločasu.

Naději na nějaký bod nám sebrala branka těsně po poločase. Soupeř poté vystřídal a polevil v tempu. To nám umožnilo se dostat více na míč, ale nedokázali jsme ohrozit branku domácích. Měli jsme minimálně dvě přečíslení, které jsme mohli lépe vyřešit a výsledek korigovat. To se bohužel nestalo. U dvou branek jsme udělali chyby, které jsme asi udělat nemuseli. Je však otázkou, zda by domácí nevymysleli jiné situace, ze kterých by nám branky dali.

Kvalita domácích hráčů byla obrovská a pravděpodobně ještě větší než u hráčů Teplic. Kluci nás nezklamali, většina odevzdala své maximum a někteří nás výkonem velmi potěšili, např. Cermi, Ozy, Móťa, a další.

SK Slavia Praha- FK Meteor VIII 4:1 (3:1)

Branka: Novotný

Sestava: Novák; Oswald- Martínek- Oliva (59´Mentberger)- Lukavec- Štádler (64´Zemánek); Cerman- Motyčka- Zelenka (39´Klíma)- Jankovský- Novotný (48´Chlupáč)