26. kolo ČDD U 17 C sobota 18.5. 2019 12 : 15 tráva

METEOR U16 – VIKTORKA ŽIŽKOV U16 1 : 1 ( 1 : 1 ) penalty 5 : 3

Remíza v derby

V dalším jarním kole jsme se na domácí trávě střetli s třetím mužstvem tabulky mužstvem FK Viktorka Žižkov. O osudu utkání se rozhodlo v rozpětí pěti minut prvního poločasu. V 15. minutě se individuálně prosadil do vápna soupeře N. Alsterlind a střelou na zadní tyč vsítil naši první branku. V 17. minutě hosté vyrovnali precizně zahraným trestným kopem T. Krále. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu, v závěru prvního poločasu nás podržel V. Valín, který zlikvidoval dvě následné šance soupeře.

Ve druhém poločase boj pokračoval, hrálo se především od vápna k vápnu, hosté občas působili fotbalověji, ale s naším nasazením a zaujetím jsme byli vyrovnaným soupeřem. Přes naši mírnou převahu v závěru zápasu utkání skončilo nerozhodně.

Penalty postupně proměnili : R. Fodor, V. Holub, N. Alsterlind, V. Ficek a R. Navrátil

Sestava : Valín, Ficek, Holub, Fodor, Matys, Kupka, Lízálek ,Bárta, Alsterlind, Valenta, Piják

Náhradníci : Suchý, Navrátil, Barabáš, Machovský, Viktora

Střídání :