27. kolo ČDD U 17 C sobota 25.5. 2019 12 : 15 tráva

METEOR U16 – JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 7 : 0 ( 3 : 0 )

Výhra s Ústím nad Orlicí.

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, to se nám podařilo,klid na naše kopačky přinesla 1. minuta, kdy se na malém vápně prosadil D. Piják 1 : 0. Celý první poločas jsme hráli na polovině soupeře, v před finální části nám chyběl větší klid a přesnost. Vedení jsme navýšili ve 21. minutě po dobře rozehrané standartní situaci si na centr na zadní tyč naskočil V. Holub a zvýšil na 2 : 0. Ve 43. minutě jsme z rychlého kontru po samostatné akci D. Pijáka zvýšili na 3 :0.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní kombinační hře, v 53. minutě zvýšil M. Machovský na 4 : 0, do hry se postupně dostal a celá lavička, která pokračovala ve vytváření šancí a také v jejich proměňování. V 72. minutě po kombinaci na levé straně zvýšil V. Suchý na 5 : 0. V 85. minutě se prosadil tvrdou střelou z hranice vápna P. Barabáš 6 : 0. V 89. minutě uzavřel sobotní střelecké hody na Štěpničné J. Kupka 7 : 0. V případě lepší koncovky si hosté mohli odvést ještě větší příděl.

Sestava : Valín, Ficek, Holub, Fodor, Matys, Alsterlind, Lízálek ,Bárta, Valenta, Piják, Machovský

Náhradníci : Suchý, Kupka, Navrátil, Barabáš, Machovský, Viktora