29. kolo ČDD U 17 C sobota 8.6. 2019 12 : 15 tráva

METEOR U16 – FC TEMPO PRAHA 1 : 1 ( 0 : 0 ) penalty 4 : 2

Remíza v derby za dva body

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně s vysokým napadáním rozehrávky hostí, to se nám podařilo. Chtěli jsme odčinit vysokou prohru z podzimní části. Celý první poločas jsme odehráli aktivně s velkým nasazením, po zbytečném faulu hráče hostí oceněném pouze žlutou kartou, musel v 19. minutě odstoupit V. Holub ( naštěstí nic zlomeného ). Vojtu nahradil P. Barabáš, v prvním poločase jsme si vypracovali dvě 100% šance, které jsme neproměnili.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, nedáš – dostaneš . V 52. Minutě se po naší velké šanci dostal k míči na levé straně hráč Tempa, prošel do vápna kde jsme ho na brankové čáře nedokázali dohrát, po zpětné přihrávce nebyl problém pro O. Hrachovkého vstřelit první branku zápasu 0 : 1. Dále jsme pokračovali v aktivní kombinační hře, v 68. minutě jsme vyrovnali po standartní situaci N. Alsterlinda , před brankou Tempa se nejlépe zorientoval D. Piják a vyrovnal na 1 : 1. Dále jsme byli hladovější po vítězství, vypracovali jsme si několik velmi dobrých příležitostí. Proti byl výborný brankář hostí O. Filip, který hosty opravdu podržel. V penaltovém rozstřelu jsme byli chladnokrevní a zvítězili 4 : 2, rozhodující penaltu proměnil T. Trhlín.

Sestava : Trhlín, Ficek, Holub, Fodor, Matys, Alsterlind, Lízálek ,Bárta, Valenta, Piják, Machovský

Náhradníci : Suchý, Navrátil, Barabáš, Viktora