Jako odměnu za povedenou sezonu měli kluci možnost okusit trávník na hlavním hřišti v Libni. Odehráli jsme výborný první poločas, který jsme vyhráli 1:0, skóre však mohlo být určitě o dvě branky vyšší. Hra měla výborné parametry.

Ve druhém poločase jsme nedokázali udržet kvalitu z prvního poločasu, ale i tak jsme kontrolovali průběh utkání. Utkání rozhodla obrovská chyba, kdy náš hráč před použitím “malé domů” koukal pouze na míč a ne na prostor před pokutovým územím, kde stál hostující hráč hluboko za naši obranou, který naskytnutou příležitost využil. Ztratili jsme nejenom vedení, ale i lepší koncentraci z čehož pramenily také další šance soupeře. Utkání nakonec rozhodl faul na hraně pokutového území, který posoudil rozhodčí jako faul uvnitř a kopala se penalta. Tu hosté využili a rozhodli o výsledku utkání.

Velmi dobré žákovské utkání, bohužel v náš neprospěch. Prohráli jsme ho vlastními hrubkami. Chtěli jsme vyhrát, jsme zklamaní, ale převažuje velká spokojenost se splněním předem definovaných cílů; udržení soutěže a výkonnostní posun hráčů. Ve velké konkurenci jsme se neztratili a výkonnost většiny hráčů postupně stoupala, u někoho méně u někoho více.

Hráči utkání: 1/ Novák, 2/ Mentberger, 3/ Jankovský

FK Meteor VIII- České Budějovice         1:2    (1:0)

Sestava: Novák; Martínek-Motyčka-Candra (56´Bradáč); Chlupáč (44´Štádler)- Mentberger-Zelenka- Lukavec- Oswald; Novotný (62´Zemánek)- Oswald