Domácí prohra

Poslední kolo žákovské  ligy jsme odehráli doma na skvěle přípraveném hlavním hřišti v Libni. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. První velikou šanci jsme zahodili,to samé bylo i s druhou šancí. A potrestáni nenechalo dlouho čekat. Hosté mají výhodu trestného kopu, kterou využívají a jdou do vedení. Obdržený gól nám vzal vítr z plachet a bohužel za dvě minuty přidává další úder. Najednou jsme měli hlavy dole, přestali držet balon,věřit si a mluvit. Ve druhé půli jsme to chtěli změnit,a to se nám podařilo. Sice jsme v úvodu inkasovali střelou z dálky, ale během úvodní čtvrthodinky se 2x gólově prosazuje Ondra Kupka a je rázem sníženo na 2:4. Měli jsme šanci na zdramatizováni, ale přečíslení dva na jednoho jsme špatně vyřešili..Ke konci soupeř přidává pátou branku..
FK Meteor Praha – SK Dynamo České Budějovice  2:5(0:3)