MU : 9.6.2019 -  FK ADMIRA PRAHA – FK METEOR PRAHA
Poslední zápas v pražské soutěži jsme odehráli na hřišti rivala z Admiry. Soupeř nastupoval celý rok kompletně s ročníkem 2006 a tak nebylo velkým překvapením, že tuto soutěž celou vyhrál. Motivace k dnešnímu zápasu byla jasná. Vyhrát boj o Prahu 8 a pokusit se zabojovat o druhou příčku v tabulce. Zápas pro nás začíná skvěle a hned v úvodu utkání jdeme do vedení po krásné střele. Místo aby nás to nakoplo, přestaneme hrát a jsme zatlačeni před naší bránu. Po pár závarech dostáváme vyrovnávací branku. Po tomto okamžiku začínáme zvyšovat obrátky a po krásně zahrané standartní situaci vstřílíme branku. Poločas končí v náš prospěch 2:1. V kabině se hecujeme, že vstup do druhé půle bude velmi důležitý a další naše branka by mohla rozhodnout utkání. Kluci si vzali pokyny k srdci skvěle a hned dvěma rychlými brankami prakticky rozhodují utkání. Do konce zápasu se toho už moc nestalo a v klidu si pohlídáme vítězství. Výhra v DERBY je pro nás vždy enormně důležitá. Vyspělý soupeř se prezentoval velmi tvrdou hrou a nakopávanými míči. Tato soutěž tedy pro nás končí a my v ní končíme na sympatické třetí bronzové příčce. Hodnotit to tedy můžeme pozitivně, ale nutno si přiznat, že naše výkony byli někdy za očekáváním. Poděkování si zaslouží dva kluci z ročníku 2006, kteří nám v tomto zápase byli pomoci. Klukům gratulujeme a děkujeme za výkony v celém ročníku soutěže. Rodičům patří také veliké díky za podporu nejenom v tomto zápase.