30.kolo ČDD U 19 čtvrtek 13.6. 2019 15:00 Tráva

SS OSTRÁ – METEOR U 18 0 : 3 ( 0 : 1 )

Výhra v Ostré

Poslední mistrovské utkání jsme sehráli na trávě SS Ostrá s cílem potvrdit první místo v tabulce divize U19 skupiny C. Ve velkém horku jsme do utkání vstoupili aktivně, snažili jsme se soupeře napadat na jeho polovině a dostat ho pod tlak. Měli jsme převahu, snažili jsme se o kombinační hru. Vytvořili jsme si několik velmi dobrých brankových příležitostí, bohužel jsme v zakončení ve finální části byli nepřesní. Prosadili jsme se v 18. minutě, při průniku do vápna byl faulován A. Trenkwitz, nařízenou penaltu bezpečně proměnil V. Veleba 0 : 1 . Pokračovali jsme v aktivní kombinační hře, bohužel v řešení finální a před finální fáze jsme byli zbytečně nervózní a nepřesní. Za celý první poločas se soupeř dostal k jedné standartní situaci, s hlavičkou domácího útočníka si poradil F. Kincl.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní útočné hře. V 51. minutě se po kombinační akci na pravé straně a centru L. Podzimka prosadil hlavou ve vápně P. Ilušák 0 : 2. V 62. minutě se prosadil střelou zpoza vápna V. Veleba 0 : 3. Zápas jsme měli pod kontrolou, vytvářeli jsme si další šance a předháněli se v jejich zahazování. Domácí jsme k ničemu nepustili Jsme spokojeni s výsledkem, zasloužené vítězství, potvrzení výkonů v průběhu soutěže.

Sestava : Kincl, Chaloupka, Petrouš, Hobzík, Trenkwitz, Podzimek, Král, Macek, Veleba, Ilušák,Jarovský

Náhradníci : Jiroušek, Machytka, Polívka, Piják, Trhlín