MU : 16.6.2019 – FK METEOR PRAHA – FC SLAVIA KARLOVY VARY ( 6 : 3 )

Poslední ligové utkání jsme sehráli na domácí půdě proti silným Varům. Jednalo se o velmi pikantní souboj, kdy oba mančafty měli shodný počet bodů. Kluky hodně hecujeme a nic jiného než vítězství nebereme. Od začátku zápasu diktujeme tempo, soupeře zatlačujeme na jeho polovinu, máme velký tlak. Vary působí ospale a na naší půlku se dostávají velmi zřídka. Po důrazu v soupeřově vápně se dostáváme do vedení. Soupeř z jediné střely na bránu v první třetině vyrovnává, kdy si bohužel vybírá slabší chvilku náš brankář, ale ostré sluníčko mu určitě nepomohlo. Druhá třetina je úplně jak přes kopírák. Vytváříme si obrovské množství šancí a když dáme na 2:1 tak soupeřův nejlepší hráč skoro z půlky trefuje nechytatelnou střelu. Opět po velkém tlaku odskočíme na 3:2, ale po dlouhém nákopu brankáře hostí a podskočení míče našeho stopera je stav 3:3. Nezasloužené, kruté. Kluky burcujeme, ať neustoupí od své hry a štěstí se jim otočí čelem. Prvních 10 minut poslední třetiny vyjímečně patří soupeři, kdy jsme pod velkým tlakem a přežijeme infarktovou situaci. Pak už opět dominujeme a dáváme tři krásné branky. Zápas zaslouženě vyhráváme, kluci pracovali na hranici svých sil !! Soupeř se spoléhal jen na své individuality ( brankář a útočník ). Klukům děkujeme za odmakanou sezonu a gratulujeme za krásné 4 místo, když nám 3 místo uteklo o vzájemný zápas s Teplicemi. Rodičům děkujeme za fandění v každém zápase.
Na závěr nutno dodat, že jsme opět prokázali slušný progress. V letní přípravě budeme poctivě a tvrději makat, ať můžeme nadále kvalitně reprezentovat jméno METEORU a našeho ročníku 2007 !!