O víkendu jsme se zúčastnili 20.ročníku fotbalového turnaje v Senci. Minulý rok jsme ve své kategorii skončili druzí, letos jsme se chtěli ještě zlepšit. V naší skupině bylo celkem sedm mužstev, hráli jsme ve formátu 10+1, ve kterém budeme nastupovat k mistrovským zápasům až od příští sezóny. Postupně jsme odehráli 6 zápasů, kdy porážíme FK Rača 3:0, PSČ Pezinok 1:0, TJ Rovinka 7:0, Dunajská Lužná 6:0, s ObFZ město(výběr Bratislavy) remizujeme 0:0 a na závěr porážíme domácí mužstvo MŠK Senec 3:0. S přechodem na větší hřiště se naši kluci vypořádali výborně, svojí disciplinovaností na hřišti i mimo něj dokázali, že při zodpovědném výkonu mohou dosahovat velmi kvalitních výsledků. Ve všech zápasech jsme předváděli kvalitní hru s rychlým přechodem do útoku a pozorným bráněním. V průběhu turnaje se nenašel nikdo ze soupeřů, který by nám vstřelil gól. My jich dali celkem 20(nejvíce Novák 5), a tak zaslouženě vyhráváme celý turnaj s náskokem 4 bodů před druhým ObFZ město.

Oddíl vzorně reprezentovali: Autrata, Řezáč, Hájek, Soukal, Hladík, Kafka, Shon, Ryšavý, Kouba, Novák, Votava, Košťál, Butsko, Nepraš, Sýkora, Maška