Po nedávném aktivu ŘK FAČR pro Čechy je jasné s kým se naše družstva hrající republikové soutěže ve svých kategoriích v podzimní části postupně utkají.

- Muži své první divizní utkání odehrají o víkendu 10.-11. 8. v Ostrově. Dalšími soupeři by měly být postupně: Chomutov(venku), Louny(doma), Slaný(venku), Štětí(doma), Březová(venku), Neratovice(doma), Aritma(venku), Brandýs(doma), Č. Lípa(venku), Dobříš(doma), Kladno(venku), Souš(doma), T. Rakovník(venku), Č. Brod(doma).

Předkolo poháru MOL CUP odehrají muži 31. 8. 2019 v Kutné Hoře.

- V Celostátní lize dorostu U19 a U17 změří naše týmy své síly v termínu 10.- 11.8. se Slavii Praha. Dalšími soupeři by měly být Pardubice(venku), Sparta(doma), Příbram(doma), Zlín(venku), Hradec Králové(doma), Ostrava(venku), Opava(doma), Karviná(venku), Č. Budějovice(doma), Olomouc(venku), Slovácko(doma), Ml. Boleslav(venku), Plzeň(doma) a Brno(venku).

- V České lize dorostu U18 a U16 začnou naše týmy v termínu 10.-11.8. v Litvínově. Dále potom Sparta B(doma), Pardubice B(venku), H. Králové B(venku), Admira(doma), Chrudim(venku), Ústí n/L(doma), Neratovice(venku), Jablonec(doma), Liberec(venku), Tempo(doma), Teplice(venku), Ml. Boleslav B(doma), Dukla(venku), Ol. Hr. Králové(doma).

- Česká liga starších žáků U15 a U14 začne 3. kolem v termínu 24. – 25.8. na hřišti CU Bohemians. Dalšími soupeři by měly být Plzeň(doma), Sparta(venku), Pardubice(doma), Č. Budějovice(venku), Hradec Králové(doma), Ml. Boleslav(venku), Slavia(venku), Teplice(doma), Liberec(venku), Vyšehrad(doma), Jablonec(doma), Příbram(venku).

- Česká liga mladších žáků U13 a U12 by měla začít ve stejném termínu jako SŽ zápasem Vyšehrad(doma), K. Vary(venku), Neratovice(doma), Sokolov(venku), Ústí n/L(doma), Litvínov(venku), Kladno(doma), Chomutov(venku), Teplice(doma), Slavia(doma), Most(venku), Děčín(venku), Tempo(doma).

Přesné termíny a časy jednotlivých utkání budou definitivně známy po 20. červenci 2019.

ps