Vydřená výhra

V prvním kole ČLD jsme vyrazili do Litvínova. Hrálo se na perfektně připraveném hřišti. Zápas začal z obou stran opatrně. Drželi jsme častěji míč na kopačkách, ale hrát dopředu jsme se báli. Postupem času jsme se začali dostávat do zápasu. Dokonce jsme vstřelili úvodní gól, ale kvůli údajnému ofsajdu nebyl uznán. Soupeře jsme pustili do první velké šance po obrovské hrubce našeho beka. Nabídnutou šanci soupeř využil a rázem šel do vedení 1:0! Druhý poločas pro nás začal skvěle. Ve 47. minutě Kratochvíl vyslal z dálky krásnou střelu, která od břevna a o gólmanovi záda skončila v bráně. Soupeř mohl jít opět do vedení, ale útočník trestuhodně z malého vápna přestřelil bránu. Na druhé straně jsme mohli jít do vedení my, ale nájezd Klímy skončil těsně levé tyče. Už to vypadalo, že zápas rozhodnou penalty, ale čtyři minuty před koncem Bradáč rozhoduje zápas po hezké akci z pravého křídla. Závěrečný tlak domácích jsme ubránili i díky skvěle chytajícímu Chundelovi. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a morální sílu. Ve velkém vedru dokázali otočit vývoj zápasu a vydat se ze všech sil. Předvedená hra měla do ideálu hodně daleko. Kaňkou je zranění Klímy a Olivy.

Sestava-Chundela,Chlupáč,Martínek,Oliva(8´Lukavec),Chalupecký(60´Bradáč),Štádler,Oswald(80´Navrátil),
Klíma(68´Zemánek),Šiler,Cerman,Kratochvíl(60´Candra)

Góly-36´Zpěvák-47´Kratochvíl,85´Bradáč