Prohra se Spartou

V prvním domácím zápase nás čekal jeden z nejlepších týmů v lize. V prvním poločase jsme dlouho dokázali soupeři vzdorovat. Šance si vytvářela Sparta, ale prosadit se nedokázala. Bohužel úvodní gól soupeři darujeme my. Zahráváme rohový kop,odražený míč máme pod kontrolou, který se dostane až k našemu gólmanovi, ale chybně zahranou rozehrávku od gólmana, kdy levý bek dostává balón pod tlak, soupeř získá a okamžitě trestá. Do druhé půle vstupujeme aktivně a daří se nám po krásné akci vyrovnat. Odpověď přišla rychle a poznali jsme kvalitu v zakončení. Během osmi minut dostáváme dva góly a o zápase je rozhodnuto. Zbytek druhého poločasu je v režii Sparty a byli jsme rádi, že už je konec. Dnes jsme poznali kvalitu a sílu soupeře. Škoda první půle, kdy jsme soupeři gól darovali. Zápas byl fyzicky náročný a ve druhém poločase nám odcházeli síly.

FK Meteor Praha VIII-AC Sparta Praha 1:6(0:1)

Branky:49′Vacík-34′Sova,53′,65′ a 75′Hruška,57′Penxa,82′Lilling
Sestava-Chundela,Chalupecký,Candra,Martínek,Lukavec,Bradáč(55′Štádler),Cerman,Oliva,

Šiler(57′Kratochvíl),Oswald(62′Zemánek),Vacík(70′Viktora)