ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ : 24.8.2019  FK METEOR PRAHA – FK SLAVOJ VYŠEHRAD  ( 8 : 0 )
Po delší odmlce a velmi náročné přípravě se nám odstartovala opět Česká liga žáků. Soupeřem byl Vyšehrad, ale i přesto, že absence našich klíčových hráčů je široká, velila nám jasně povinnost ZVÍTĚZIT!! Do zápasu jdeme z jasně určitým plánem a úkolem. Od začátku se snažíme být aktivní, ale je to soupeř, který po nesmyslném ustupování našich obránců mohl jít do vedení. Naštěstí krásná střela skončila těsně vedle tyče. To bylo od soupeře prakticky po celý zápas vše. Otevíráme skore po rohu a trochu se uklidňujeme. Do konce poločasu přidáme ještě dvě branky, ale mohlo jich být minimálně ještě o dvě více. Druhý poločas začínáme trochu vlažně, ale utkání v klidu kontrolujeme. Po čtvrté brance začínáme ve větším počtu hráčů útočit a konečné skore zápasu se zastaví na 8:0. Nutno podotknout, že kvůli nízkému počtu hráčů soupeře se hrálo pouhých 2x35min. Pochválit můžeme za splněný úkol a to neinkasovat branku. Kluci dobře vědí, že nároky na ně máme mnohem větší, než co v zápase předvedli. Byl to první mistrovský zápas a věříme, že výkony budou kolo od kola růst. Pokud chceme uspět příští kolo na horké půdě Varů, tak se musíme zlepšit skoro ve všem. Odvaha přejít 1v1, rychlejší práce s míčem, pohyb bez míče, bránění 1v1 a hlavně útočení ve větším počtu hráčů. Na závěr poděkování rodičům za podporu.