Prohra v Hradci
V dalším venkovním zápase jsme v rámci ČLD přijeli do Hradce. Chtěli jsme navázat na dobrý výsledek z minulého kola. Úvod zápasu nám hrubě nevyšel,první dvě šance  domácích náš brankář ještě zlikvidoval.Ale!Během sedmi minut dostáváme tři branky a skóre v 15.minutě je 3:0. Soupeř náš nedůraz a především obrovské chyby v rozehrávce nemilosrdně trestal. Pokyny,které jsme si řekli nebyly dodrženy. Dokázali jsme malinko hru vyrovnat, ale bez gólového efektu. Druhý poločas jsme začli aktivně, ale opět chyba ve středu hřiště,ztráta míče  a z následného protiútoku padl krásný gól -4:0. Domácí do konce zápasu přidali ještě dvě branky a zcela zaslouženě vítězí. Dnes jsme měli spoustu chyb v rozehře, takticky jsme zápas nezvládli. U některých hráčů chybí patřičné nasazení. Pokud hráči nezmění přístup, nemůžeme pomýšlet na úspěch!
FK Hradec Králové-FK Meteor Praha VIII 6:0 (3:0)
Sestava: Poborský,Lukavec,Candra,Martínek(67’Trhlín),Chalupecký(30’Oliva),Kratochvíl,Mentberger(62’Viktora),Šiler,Cerman(46’Chlupáč),Štádler,Šrejber(46’Oswald)