Ve čtvrtek dne 5.9 jsme sehráli na Strahovském stadioně vyrovnaný zápas proti Sparťanským u8. Už při předzápasové rozcvičce bylo vidět nadšení kluků, kteří se na tento zápas opravdu těšili. Při prvním hvizdu trenérů začal zápas, který se po celou dobu odehrával ve velikém tempu při kterém padalo spoustu krásných branek. Meteorští chlapci plnili všechny pokyny obou trenérů a dali do zápasu opravdu všechno a za to si zaslouží obrovskou pochvalu. Některé situace jsme mohli vyřešit lépe ať už situace sami před bránou nebo lepší postavení a zapalení se pro hru ale tyto věci jsou pochopitelné při tomto věku. Závěrem chci poděkovat všem klukům za odmakaný bojovný výkon a také rodičům že kluky podporovali , díky patří i sparťanským trenérům za milé prostředí a skvělý zápas.