Do každého zápasu chceme nastupovat s cílem hrát o body do poslední minuty, nejinak tomu bylo i dnes. Věděli jsme o kvalitách Sparty a přizpůsobili jsme tomu rozestavení i způsob hry. O osudu utkání se rozhodlo vlastně na konci poločasu, kdy jsme neproměnili velkou šanci, která by nám dala již veliké šance na překvapivý výsledek.

Brzy jsme se dostali do vedení, kdy skvěle našel Zelí Novotňáka a ten se tváří tvář brankáři nemýlil.  Poté Sparta držela míč, ale šance téměř neměla. Vlastně jedinou, kdy Míša Kotrč nešťastně přihrál soupeři do dobré pozice, ten ale mířil vedle. Těsně před poločasem vyzval Kávička skvělou přihrávkou Novotňáka podruhé, ale ten opět sám před brankářem těsně minul.

Druhý poločas nás Sparta mačkala, ale se šancemi to bylo podobné jako v prvním. Dvanáct minut před koncem, ale našla Sparta skulinu v naší obraně a srovnala. Bohužel si následně vybral slabší chvilku Šimon a Sparta šla do vedení. Pokusili jsme se ještě zatlačit v závěru a právě Šimon hlavou po rohu těsně minul domácí branku.

Zklamání po zápase je obrovské, byli jsme úspěchu velmi blízko. Naši hráči zaslouží kompliment, vydali se ze všech sil, dodrželi přesně zadané pokyny. Chybí tomu jen alespoň jeden bodík. Drama až do konce. Poslední dva roky to máme se Spartou vždy o gól, dnes jsme, myslím, úspěchu byli nejblíže.

Hráči utkání: všichni

AC Sparta Praha- FK Meteor Praha VIII

Branka: Novotný (Zelenka)

Sestava: Jakoubek; Kotrč-Dvořák- Vlček; Kubánek (79´Petřík)-Koffi-Zelenka-Butsko-Soukup; Kalhous (80´Pešek)- Novotný