ČLMŽ

Meteor – Neratovice 10:6

V sobotu jsme v rámci třetího kola přivítali na domácím hřišti soupeře z nedalekých Neratovic. V tomto zápase jsme měli co napravovat, když jsme minulý týden vinou vlastních chyb a velkému množství neproměněných šancí a ikdyž jsme byli lepším týmem, nepřivezli jsme ani bod z Varů. Se soupeřem z Neratovic jsme sehráli několik přátelských zápasů včetně generálky před sezonou, takže by se dalo říci, že se vzájemně dobře známe. Náš nástup do utkání byl jak z „učebnice“ , jsme aktivní kombinujeme, soupeře dobře a vysoko napadáme a naše aktivita se nám zúročila v rychlou branku  a od 4 minuty vedeme 1:0. Postupem času soupeř trochu hru vyrovnává, sice jsme na balonu a hrajeme my, bohužel opět, ale nedokážeme proměnit dost vypracovaných  šancí a soupeři se tak vždy povedlo skóre dorovnat a dokonce se dostat i do vedení.  Od poločasového stavu 4:4 se nám stálou aktivitou, kvalitní a líbivou hrou, podařilo soupeři odskočit o dvě branky a od této chvíle jsme již nedovolili zápas vyrovnat, přidáváme další branky až do konečného stavu.  Ve všech třech ligových kolech podáváme sice pěkné výkony, kterých se musíme držet avšak zlepšení koncovky a vyvarování se školáckých chyb je pro nás v tuto chvíli nutnost a úkol číslo jedna.

Soutěž Praha

Meteor – Aritma 3:3

V neděli odpoledne jsme tentokrát ve druhé soutěži přivítali opět na domácím hřišti kluky z Aritmy.  Opět podáváme kvalitní výkon a opět jako přes kopírak neproměňujeme své šance, opět vlastními chybami dáváme soupeři šance na vyrovnání a tak v utkání ve kterém jsme byli lepším týmem pouze remizujeme  3:3.