Do domácího zápasu proti Admiře jsme chtěli vstoupit aktivně. Soupeř od začátku držel častěji míč na kopačkách a vytvářel si územní převahu. Do větší gólové šance se soupeř nedostal. První velkou šanci si přeci jen vypracovali hosté,ale našeho gólmana na brankové čáře zastoupil Lukavec a míč nohou vyrazil. I přes převahu hostů jsme měli dvě obrovské šance ke skŕování,bohužel jsme ani jednu neproměnili. Druhý poločas se nám bohužel nepovedl. Nejprve hosté po centru ze strany,zakončený hlavou, jdou do vedení 0:1. Za minutu dostali hosté možnost zahrávat přímý volný kop, který náramně proměnili. Druhou půli ovlivnilo nesmyslné vyloučení našeho hráče, který si během dvou minut nechal udělit dvě žluté karty,nejprve za řeči na pana rozhodčího a poté za zakopnutí míče. Pro nás neomluvitelný zkrat!! Velké oslabení pro tým!Toto vyloučení nelze tolerovat! Admira přesilu využívá a jde do třibrankového vedení. V závěru se nám daří po pěkné akci snížit na 1:3 Cermanem. Soupeř hrál s o rok staršími kluky,dobře se pohyboval a zaslouženě vyhrál.

FK Meteor Praha VIII – FK Admira Praha 1:3(0:0)