I v druhém domácím zápase této sezóny získali fotbalisté Meteoru plný počet bodů a posunuli se tak mezi týmy v horní tabulce divizní skupiny B. Tentokrát zvítězili zcela jasně a zaslouženě nad nováčkem soutěže, mužstvem Štětí.

I když se první poločas odehrával převážně na polovině hostů, první branka padla až po půl hodině hry. Do tohoto okamžiku se tak jako v předchozích zápasech hráči Meteoru střelecky trápili. Největší šance měli už v 7. minutě Rada a 23. Kostka. V 29. minutě po Dvořákově uvolnění se z levé strany prokličkoval do šestnáctky hostů Janků kde jej ale jen za cenu faulu zastavil jeden z obránců hostů. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Kostka. 1 : 0. Ve 32. minutě domácím zatrnulo. Píchův trestný kop ale Tomovu branku netrefil. Naopak z druhé branky v utkání se radovali ve 35. minutě domácí fotbalisté. A opět u toho byl Dvořák, který dlouhým pasem přenesl hru na volného Junka, jenž střelou z úhlu zvýšil na 2 : 0. Do poločasu mohl skóre navýšit ještě Kostka, ale jeho střelu brankář Sailer i s pomocí břevna stačil vytěsnit na roh.

Kostka se mohl mezi střelce zapsat i v úvodu druhého poločasu. Jeho střelu v 56. minutě ale Sailer stačil zachytit nohou. Hosté neměli co ztratit a tak se stále víc pokoušeli o ohrožení domácí branky. Pomáhalo jim v tom určité sebeuspokojení hráčů Meteoru, kteří ale mají v brance zkušeného Tomu jenž své umění musel naplno ukázat v 65., 77. a 87. minutě. Uklidňující moment pro domácí ale přišel v 74. minutě kdy se po přihrávce od Kostky na hranici pokutového území soupeře uvolnil a parádně trefil Erik(Ezeala). 3 : 0. Čtvrtou branku mohl v 90. minutě přidat po akci Erika Schulz, ale míč mu v poslední chvíli odskočil a bylo po šanci.

FK Meteor Praha VIIISK Štětí 3 : 0(2 : 0)

Branky: 30. Kostka, 35. Junek, 74. Ezeala

R: Fišer P. – Erlebach J., Severýn V..

DS: Petřík P.

ŽK: 1 – 1

FK Meteor Praha VIII

Toma – Sůra, Rada, Frohna, Janků – Frantl(87. Holeček) – Junek(62. Ezeala), Budějský(70 Duong Thank Tung), Dvořák(85. Slavata) – Novotný(80.Schulz), Kostka. Trenér Fíček.

ps