Dne 15.9 jsme sehráli na Štěpničné další mistrovské utkání. Tentokrát na nás čekal další soupeř s velikým jménem a to konkrétně Slavie Praha. Po východu z kabin byla na klukách vidět lehká nervozita, která ale hned při rozcvičce odpadla. Zápas začal a hned se ukázala technická vyspělost soupeře. Při prvních dvou čtvrtinách kluci neplnili pokyny, které měli a od toho se odvíjela celá hra . V posledních dvou čtvrtinách kluci začali dělat to co jim trenéři říkali a hra vypadala hned jinak, kluků bylo plné hřiště, dávali jsme góly a na klukách bylo vidět nadšení a hlavně radost. Chtěl bych poděkovat rodičům za skvělou podporu klukům za odmakaný výkon a samozřejmě soupeřům za skvělý zápas. PS: MUSÍME ZAPRACOVAT NA ZÁPALU PRO HRU.