Do zápasu v Chrudimi jsme nevstoupili dobře a hned ve 3.minutě po nedůrazném souboji našich stoperů prohráváme 1:0. Snažili jsem se o vyrovnání aktivní hrou, ale pozornou obranu domácích jsme dlouho nedokázali ohrozit. Naopak domácí odskakují o dvě branky po rohovém kopu. Do druhé půle jsme změnili rozestavení a udělali jednu změnu v sestavě. Byli jsme aktivnější a vytvářeli si šance, bohužel bez gólového efektu. Korigovat se nám daří po krásne střele do šibenice z 20metrů Mentbergerem. Se soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii a minimálně bod jsme si zasloužili. Šest minut před koncem se daří vyrovnat Šilerovi na konečných 2:2. V penaltové loterii jsme nakonec padli. Za dnešní výkon se kluci stydět rozhodně nemusí,ukázali morální sílu a zaslouženě vyrovnali. Výkon některých hráčů nás dnes mile překvapil. Bohužel jsou i hráči, od kterých stále postrádáme větší zaujetí pro hru.
MFK Chrudim-FK Meteor Praha VIII 3:2p(2:0)
3′Klesal,32′Musílek-64′Mentberger,84′Chundela
Sestava-Chundela,Cerman(72′Chalupecký),Oswald,Candra,Chlupáč,Navrátil(62′Šiler),
Jankovský,Kratochvíl(46′Bradáč),Mentberger,Štádler(78′Viktora),Šrejber(57′Suchý)