V dalším kole ČLD jsme zavítali do Chrudimi a chtěli jsme navázat na slušný výkon ze zápasu s Admirou. Na začátku utkání domácí hrozili dlouhými nakopávanými balóny a po jednom z nich se dokázali prosadit již v páté minutě vedoucí brankou. Od té chvíle jsme byli jednoznačně lepším mužstvem a dařilo se nám úspěšně kombinovat a držet míč na našich kopačkách. Nicméně jsme nedokázali naši převahu zužitkovat v branku, a to i přesto, že jsme se do šancí dostávali. Domácí s ojedinělého útoku na konci poločasu získali roh a z něho nás potrestali druhou brankou. Ve druhém poločase jsme byli opět lepším mužstvem, ale zradila nás koncovka a žádnou z vypracovaných šancí jsme nedokázali proměnit. Soupeř nás potrestal z trestného kopu, který jejich hráč nechytatelně proměnil. V tomto zápase vyhrálo ne lepší, ale efektivnější mužstvo.

MFK Chrudim U19 – FK Meteor U18  3:0 (2:0)

Bína – Vlček (65. Dufek), Štěpnička, Hobzík, Ilušák – Asad, Holcman, Pivoňka (74. Zoubek) - Miřatský (57. Penc), Kousal ( 82. Moravec), Vágner

Nehráli: Novák, Stracený